Bartosz Machul

Lokalizacja kancelarii radcowskiej

O sobie słów kilka

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosza Machul świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, przedsiębiorstwom, a także instytucjom publicznym w szerokim zakresie. W ramach udzielanej pomocy reprezentujemy naszych klientów przed Sądami i Trybunałami, zarówno w sprawach cywilnych, karnych jak i administracyjnych. Nasza Kancelaria angażuje się w każdą powierzoną sprawę, zabezpieczając interesy klienta i walcząc o uzyskanie pozytywnego dla Klienta rozstrzygnięcia sprawy. Skorzystanie z pomocy radcy prawnego pozwoli Państwu na zawarcie bezpiecznej transakcji, sukcesję w firmie, uzyskanie odszkodowania czy też rozwiązanie sporu z pracodawcą. Dzięki fachowej pomocy wykwalifikowanego prawnika będą Państwo mogli ze spokojem podejść do dalszych kroków związanych ze sprawą. Reprezentujemy Klientów także w postępowaniach rozwodowych i w sprawach rodzinnych, które traktujemy w sposób szczególny, rozumiejąc duże natężenie emocji, które zachodzą pomiędzy stronami. 

Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie całego kraju, natomiast siedziby Kancelarii znajdują się w Ciechanowie, Warszawie oraz Mławie – na terenie województwa mazowieckiego. Jesteśmy w stanie także porozumieć się z Państwem online, jeżeli ta forma kontaktu będzie dla Państwa wygodniejsza. Pomoc radcy prawnego na każdym etapie postepowania zapewni Państwu odpowiednią ochronę interesów i praw i zagwarantuje kierunek działania zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Kancelaria świadczy także pomoc w zakresie prawa podatkowego, zajmując się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw. Dzięki naszemu zaangażowaniu uchroniliśmy już wielu naszych klientów przed nieprzyjemnymi doświadczeniami związanymi z brakiem odpowiedniej dokumentacji, wymaganej przez prawo. Przedsiębiorcy nie mają często czasu, aby zapoznać się ze wszystkimi zmianami w prawie przez co mogą narazić się na różne rodzaje odpowiedzialności. Skorzystanie z usług radcy prawnego lub adwokata, którzy są odpowiednio przygotowani do świadczenia usług prawniczych pozwolą uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji podejmowanych działań.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, jesteśmy dla Państwa dostępni codziennie, w sytuacjach nagłych, takich jak zatrzymanie czy przeszukanie przez 24 godziny na dobę. Skupiamy się, aby zapewnić Państwu pomoc prawną w jakości na jaką Państwo zasługują. Można się z nami skontaktować poprzez formularz na stronie www.kancelariamachul.pl, mailowo na adres biuro@kancelariamachul.pl lub telefonicznie pod numerem 888-343-340.